• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Чернівці вирішили підкоритись Кабміну й закриють Калинівський ринок на вихідні

Реклама на dsnews.ua

У Чернівцях вирішили дотримуватись карантину вихідного дня, тому комунальне підприємство "Калинівський ринок" не працюватиме в суботу й неділю, за винятком продуктових рядів

Про це у коментарі molbuk.ua повідомив заступник міського голови Чернівців Олександр Паскар, передає "ДС".

За його словами, такі зміни пов’язані із започаткуванням в Україні нових карантинних обмежень – "карантину вихідного дня".

"Калинівський ринок у суботу, 14 листопада, та у неділю, 15 листопада, буде працювати частково. Робота дозволена у рядах, де торгують продуктами та засобами особистої гігієни. Усі інші ряди будуть закриті", – сказав Олександр Паскар.

За словами посадовця, роботу підприємства контролюватимуть працівники Нацполіції та Держпродспоживслужби.

"Адміністрація Калинівського ринку попереджатиме працівників про те, що робота ринку у непродуктових рядах заборонена. Якщо власники торгових точок прийдуть на свої робочі місця, їх зупинити ніхто не може. Але водночас роботу ринку буде контролювати Нацполіція та Держпродспоживслужба. Штраф за порушення – від 17 до 34 тисяч гривень", – повідомив заступник міського голови Чернівців.

Разом з тим Олександр Паскар зазначив, що у вихідні працюватимуть усі інші продуктові ринки, проте буде заборонено роботу непродуктових – як, скажімо, ринку "Буковинський".

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні в середу, 11 листопада, прийняв рішення про запровадження жорсткого карантину вихідного дня в Україні з 14 листопада — з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Мери низки міст відмовились запроваджувати карантин вихідного дня.

    Реклама на dsnews.ua