• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Катастрофа Ан-26: спецкомісія виявила грубі порушення

Реклама на dsnews.ua

Дешифрування бортових самописців військового літака Ан-26, який впав на Харківщині 25 вересня, повністю відновило трагічний шостий політ, а також виявило грубі порушення у виконанні польотних завдань і в організації польотів загалом

Про це повідомив голова урядової комісії з питань розслідування авіакатастрофи віцепрем’єр Олег Уруський на своїй сторінці у Facebook після доповіді глав трьох підкомісій з розслідування авіакатастрофи — авіаційної, льотної та технічної, передає "ДС".

За його словами, також встановлено зміст перемовин, як між членами екіпажу, так і з керівництвом польотів.

Крім того, встановлена технічна причина нештатної роботи лівого двигуна та спрацювання датчика падіння тиску по "ИКМ" (вимірювач крутного моменту) — це сталося внаслідок відмови у роботі одного з блоків системи управління двигуна.

"Також розслідування засвідчило наявність грубих порушень, як у виконання польотних завдань, так і в організації польотів загалом", — написав віцепрем’єр.

Він додав, що наразі урядова комісія з розслідування причин катастрофи літака продовжує свою роботу.

У свою чергу, Міністерство оборони України має завершити власне службове розслідування 12 жовтня 2020 року, після чого матеріали будуть передані до військових комісаріатів і, орієнтовно, після 15 жовтня 2020 року очікується розпочати процес виплат компенсацій сім’ям загиблих.

6 жовтня 2020 року разом з Президентом України та членами уряду взяв участь у церемонії прощання з 18 курсантами...

Gepostet von Олег Уруський am Mittwoch, 7. Oktober 2020

Як писала "ДС", увечері 25 вересня військовий літак Ан-26 розбився поблизу Чугуєва під час заходу на посадку. На його борту перебували 7 офіцерів і 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. Вижив тільки один курсант — 20-річний Вʼячеслав Золочівський.

6 жовтня у Харкові пройшла церемонія прощання з офіцерами та курсантами Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

    Реклама на dsnews.ua