• USD 39.5
  • EUR 42.3
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

НП на матчі Данія-Фінляндія: лікарі намагалися запустити серце Еріксену просто на футбольному полі

Матч першого туру Євро-2020 між Данією та Фінляндією був перерваний. В кінці першого тайму втратив свідомість півзахисник Данії Крістіан Еріксен. За попередньою інформацією, у нього зупинилося серце

Крістіан Еріксен

Футболіст раптово впав у бровки, інформує "ДС".

Крістіан Еріксен поступово сповільнив біг, після чого без свідомості впав на футбольне поле.

Медики вийшли на поле і почали проводити реанімаційні процедури. Судячи з рухів лікарів, футболістові запускали серце. Решта гравців збірної Данії прикривали його. Команда Фінляндії покинула поле.

Матч призупинений. Про його відновлення поки що не повідомлялося. Ерікссена забрали з поля на ношах і відвезли зі стадіону на машині "Швидкої допомоги".

На матчі була присутня і дружина футболіста — Сабіна Квіст Йенсен. Вона вийшла на поле у футболці чоловіка.

Гру офіційно перервали, прогнозів про відновлення матчу наразі немає. Матч був перерваний на 43 хвилині за рахунку 0:0.

Згідно з останньою інформацією, Еріксена повезли до госпіталя. На кадрі видно, що у футболіста відкриті очі й на ньому киснева маска.

Редактор: Віктор Костенко