• GBP 49.1

ЧС-2022: Україна уникла поразки від Франції (Відео)

У першому матчі кваліфікації до Чемпіонату світу з футболу-2022 збірна України зіграла внічию з діючими чемпіонами — збірною Франції — з рахунком 1:1

Матч пройшов на арені "Стад де Франс" в передмісті Парижа Сен-Дені, передає "ДС".

З перших хвилин французи заволоділи ініціативою і створили 1-2 моменти до забитого гола. І Антуан Грізманн оформив цю перевагу в забитий мʼяч на 19-й хвилині зустрічі.

Українці краще почали другий тайм, однак результату вдалося досягти завдяки автоголу. Мʼяч після удару Сергія Сидорчука зрикошетив від Кімпембе на 57-й хвилині.

Таким чином Україна і Франція набрали по 1 очку і займають в турнірній таблиці 3 і 4 місця відповідно.

Наступний матч збірна України проведе 28 березня проти національної команди Фінляндії.

Редактор: Марія Чиренко