• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

ЧЄ з художньої гімнастики у Києві: що потрібно знати про найбільші спортивні змагання року

З 26 по 29 листопада у київському Палаці спорту відбудеться 36-й Чемпіонат Європи з художньої гімнастики, у якому візьмуть участь майже півтори сотні гімнасток з 24 країн

Реклама на dsnews.ua

Як повідомляє Главком, через пандемію було перенесено багато спортивних змагань, але ЧЄ з художньої гімнастики все ж було вирішено провести наприкінці листопада. Таким чином, цей турнір стане найбільшим спортивним змаганням в українському та європейському спорті з початку поширення коронавірусу.

У 2004 році київський Палац Спорту вже приймав європейську першість з художньої гімнастики. Тоді спортсменки української національної збірної Ганна Безсонова, Наталія Годунко та Тамара Єрофеєва стали срібними призерками у командних змаганнях, а Безсонова – ще й срібною призеркою в індивідуальних змаганнях.

На 36-му Чемпіонаті Європи вісім комплектів нагород розіграють між собою представниці України, Азербайджану, Білорусі, Ізраїлю, Італії (Росія не братиме участь у чемпіонаті). А нашу національну збірну представлятимуть нові юні зірки художньої гімнастики — Влада Нікольченко, Вікторія Онопрієнко, Валерія Юзвяк, Анастасія Возняк та інші спортсменки, на яких покладають свої надії тренери та поціновувачі цього виду спорту.

Водночас, головна увага під час проведення Чемпіонату Європи буде приділятися заходам інфекційної безпеки, щоб запобігти інфікуванням спортсменок. Зокрема, Європейський гімнастичний союз розробив детальний регламент проведення змагань в умовах пандемії.

Так, до змагань будуть допущені тільки особи з негативним ПЛР-тестом. Ця норма стосується всіх без виключень: і учасниць, і суддів, і тренерів, і персоналу, і волонтерів, і представників медіа. Так само обов’язковими під час проведення змагань будуть одноразові маски та регулярна дезінфекція поверхонь. Крім того, на місці проведення чемпіонату працюватиме медична служба.

    Реклама на dsnews.ua