• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

COVID-19 не перешкода: Сервіс Glovo успішно прижився в 27 містах України

23 жовтня з нагоди святкування другої річниці роботи сервісу Glovo в Україні компанія провела пресбрифінг, на якому генеральний менеджер Дмитро Расновський підбив підсумки роботи сервісу за 2020 рік

Реклама на dsnews.ua

Крім цього, запрошені на захід партнери сервісу — Євген Тришин, директор із цифрових технологій мережі магазинів «Фора», і Ігор Березанський, менеджер із розвитку бізнесу електронної комерції Mastercard в Україні, розповіли про особливості взаємодії з Glovo і загальний вплив на розвиток ринку.

Іспанський сервіс швидкої кур'єрської доставки Glovo було засновано Оскаром П'єром і Сашею Мішо п'ять років тому, в Барселоні. Історія Glovo на ринку України почалася в жовтні 2018 року. За цей час компанії вдалося не тільки побудувати бізнес, але й вивести індустрію швидкої доставки на якісно новий рівень. Якщо перший рік присутності на ринку Glovo був присвячений запуску нового сервісу, залученню аудиторії та інвестицій у розвиток категорії, то 2020 рік ознаменувався закріпленням лідерських позицій на ринку, імплементацією нових бізнес-моделей і форматів взаємодії з партнерами, користувачами і кур'єрами сервісу. В Україні сервіс Glovo вже присутній у 27 містах, кількість партнерів налічує 3.5 тисяч, а підключених до платформи кур'єрів, які регулярно доставляють замовлення, досягає 5 тис.

«Незважаючи на зовнішні чинники, зокрема епідемію COVID-19, яка мала значний вплив на бізнес-клімат країни, нам вдалося реалізувати багато із запланованого: запустити сервіс у 17 нових містах, відкрити два Cook Room у Києві, оновити користувацький додаток — зокрема запустити функцію безготівкових чайових кур'єрам і підписку на безкоштовну доставку Glovo Prime. Я вдячний нашим партнерам за надійність, гнучкість і швидкість в ухваленні рішень — спільними зусиллями ми продовжуємо ростити і розвивати ринок, розширюючи можливості українців», — коментує Дмитро Расновський, генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

За 2020 рік, зокрема за період карантину, сервіс Glovo максимально прискорив процес підключення нових партнерів — ресторанів і рітейлерів — із метою створення нових можливостей для користувачів програми та підтримки українського бізнесу під час кризи. Наприклад, із травня 2020 року партнером Glovo стала мережа магазинів «Фора». На пресбрифінгу Євген Тришин, директор із цифрових технологій мережі магазинів «Фора» поділився результатами співпраці з сервісом: «Стратегією Фори є і залишається «турбота в дії» — ми робимо все, щоби гостю було зручно і комфортно купувати саме в нашій мережі, яка налічує тільки в Києві 116 магазинів. Коротка "остання миля" на базі мережі, а також широкий асортимент із акцентом на вибір якісних продуктів і страв власного виробництва — це те, що стало основою стратегічної співпраці з Glovo. Діджиталізація і розвиток нових цифрових каналів, в тому числі партнерство з Glovo, вже показує стрімку динаміку зростання бізнесу — ми магазини, де частка продажів через Glovo перевищила 10% товарообігу магазину. Це високий показник!"

За даними сервісу Glovo, користувачі програми замовляють доставку продуктів із супермаркетів на вихідних на 15% частіше, ніж у будні. Субота — найбільш частий день для замовлень, а серед популярних продуктів — банани, мінеральна вода і пиво.

Для підвищення зручності користування додатком і подальшої діджиталізаціі послуг у червні 2020 року в додатку Glovo з'явилася функція онлайн-чайових для кур'єрів. Нова можливість знайшла відгук в аудиторії і сьогодні більше безготівкових чайових кур'єрам залишають жителі Києва та Київської області, а також Херсона та Запоріжжя. За даними сервісу на вересень 2020 року, 65% користувачів сервісу залишають 15 грн в онлайн-чайові, а 23% — 20 грн.

    Реклама на dsnews.ua