• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

COVID статистика в ОРДЛО може бути занижена в 2 рази, — Денисова

Реклама на dsnews.ua

Кількість хворих коронавірусів в окупованих районах Донецької і Луганської областей може бути навмисно занижено окупантами в два рази

Про це у своєму Facebook повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, передає "ДС".

"За неофіційними даними правозахисників, загальна кількість випадків захворювань на COVID-19 на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, може бути применшена і становити щонайменше 14 000. За їхніми словами, медичні заклади не справляються із навантаженням, яке викликано значною кількістю хворих на коронавірусну інфекцію. Вживаються заходи щодо перепрофілювання гінекологічних та пологових відділень лікарень у госпітальні бази. В аптеках за короткий час були розпродані чотиримісячні запаси деяких лікарських засобів", — написала вона.

За словами Денісової, на місцевих каналах транслюють інформацію про те, що лікарні готові приймати пацієнтів з COVID-19 і забезпечені всім необхідним, що в реальності це не відповідає дійсності.

"Окупаційними адміністраціями, підконтрольними РФ, не вчиняються дії, які б запобігали розповсюдженню коронавірусної інфекції", — додає вона.

Як повідомляла "ДС", станом на 9:00 20 жовтня в Україні 309 107 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5786 летальних, 129 533 пацієнта одужали. За добу зафіксовано 5469 нових випадків, 113 людей померли.

    Реклама на dsnews.ua