• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Та хоч на Марсі!" Тодуров оскандалився заявою про Росію і вакцину від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Директор інституту серця, заслужений лікар України Борис Тодуров заявив, що відмовлятися від російської вакцини проти коронавірусу з патріотичних міркувань — нерозумно

Про це лікар сказав в ефірі телеканалу НАШ, передає "ДС".

"Російська вакцина з'явилася одна з перших. Вона пройшла перші два етапи випробувань. Поки немає віддалених результатів, але її вже почали використовувати. І я знаю, що в Україні є люди, які привозять із Росії вакцину і вакцинуються. Я не можу називати прізвищ", — зазначив Тодуров.

"Нічого патріотичного, що ми відмовляємося від якихось російських ліків, немає. Це світло, яке зараз світить на мене і на вас, на 80% російське, тому що всі твели, велику частину для АЕС, ми купуємо в Росії досі. Ми хочемо жити в світлому приміщенні і опалювати свій будинок газом. Те, що цей газ проходить через Словаччину, від цього не перестає бути російським і не стає європейським. Ми його купуємо в Росії, як і більшу частину бензину. Якщо хтось розумний дуже говорить, що ми не купуватимемо якихось ліків у Росії, тоді будьте послідовні: вимкніть світло в будинку, газ і припиніть заливати в свій бак бензин", — додав лікар.

Також він підкреслив, що вакцину потрібно купувати де завгодно, якщо це врятує хоча б одне життя, хоч на Марсі.

Як повідомляла "ДС", президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна має намір дочекатися європейської вакцини від коронавірусу, незважаючи на заяву президента РФ Володимира Путіна про готовність надати Києву російську.

Борис Тодуров заявив, що російська вакцина від коронавірусу вже надходить в Україну і деякі вже зробили щеплення, незважаючи на відсутність повного циклу випробувань і сертифікації.

    Реклама на dsnews.ua