• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Данилов вважає бій під Золотим помстою за звільнення Суркова

Реклама на dsnews.ua
Російські терористи на Донбасі підконтрольні різним групам впливу, які часто грають один проти одного. Отже, бій під Золотим міг стати помстою за звільнення одного з ватажків таких груп – Владислава Суркова

Таку думку озвучив в інтерв'ю LIGA.net секретар ради Національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, передає "ДС".

"Золоте – це окремий кейс. В Росії йде внутрішня боротьба різних груп впливу: не всі там хочуть, щоб Мінські угоди і "нормандський формат" виконувалися. В Золотому ми бачили одну з цих груп впливу. Якщо ви звернули увагу, в той же день з'явився указ Путіна про звільнення одного з його помічників, пана Суркова", – зауважив він.

Журналіст, у свою чергу, уточнив у Данілова, можна вважати різке загострення на фронті "прощанням" Суркова, якого звільнили з посади "куратора" війни на сході України.

"Я не вірю у випадковість деяких речей. Більш того, в той день проходило засідання Ради безпеки ООН, яке було скликано Росією. І для них була не дуже приємна річ, коли вони порушили всі домовленості і виглядали там не дуже впевнено", – відповів секретар РНБО.

Нагадаємо, 18 лютого підрозділи ЗС Росії і підконтрольні їм вранці бойовики атакували позиції Об'єднаних сил в районі Золотого Луганської області, де раніше сталося розведення сил.

    Реклама на dsnews.ua