• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Данія безоплатно передала Україні 50 апаратів ШВЛ

Реклама на dsnews.ua

Уряд Данії подарував Україні 50 апаратів штучної вентиляції легенів для допомоги критично хворим пацієнтам, у яких виявили коронавірус

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства закордонних справ України за підсумками розмови Дмитра Кулеби зі своїм данським колегою Йєппе Кофодом, передає "ДС".

Так, Дмитро Кулеба висловив глибоку вдячність уряду Данії за цей подарунок.

"Україна вдячна за це знак справжньої дружби і підтримки з боку Данії", — зазначив міністр.

Відзначимо, в МЗС не наводять інших деталей щодо цього подарунка.

Крім протидії пандемії коронавірусу, міністри обговорювали євроінтеграційні питання і майбутнє створення Кримської платформи. Дмитро Кулеба запросив Йєппе Кофода на її установчий саміт, запланований на травень 2021 року.

"Глава МЗС Данії підтвердив налаштованість Копенгагена на подальшу підтримку реформ в нашій країні і запевнив у непохитній підтримці територіальної цілісності і суверенітету України", — зазначено у повідомленні пресслужби.

Міністри також домовилися про створення українсько-данської бізнес-ради для розвитку торгівлі та інвестицій між Україною і Данією.

Нагадаємо, в жовтні голова Рахункової палати Валерій Пацкан розповів, що 25 млрд гривень з Фонду по боротьбі з коронавірусом пішли на будівництво доріг і амбулаторій, соціальні виплати населенню, доплати медикам і правоохоронцям, а ось апарати ШВЛ з фонду не закуповувалися.

    Реклама на dsnews.ua