• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1

Провальний дебют нового тренера: Україна знову не змогла обіграти Казахстан

Україна після сенсаційної домашньої нічиєї з Казахстаном знову не змогла виграти у збірної цієї країни. Виїзний поєдинок завершився з рахунком 2:2

Роман Яремчук святкує гол у ворота збірної Казахстану

Про це інформує "ДС".

Українці повели в рахунку вже на 2-й хвилині — Яремчук прийняв мʼяч за межами штрафного майданчина на груди і з льоту парашутом відправив у девʼятку воріт казахів — 1:0.

На 16-й хвилині Україна могла забивати і другий гол. Соболь, змістившись у центр, пробив з лінії штрафної, а мʼяч, рикошетом від казахського захисника, потрапив в штангу. Ярмоленко на добивання трохи не встиг.

Потім Ярмоленко зіграв на випередження після передачі Буяльського з флангу, але мʼяч потрапив у штангу. А після добивання від Сидорчука круглий влучив у поперечину.

У другому таймі Україна продовжила домінувати, проте примудрилася пропустити прикрий гол.

Спершу Зінченко збив поблизу свого штрафного гравця місцевої збірної, отримавши при цьому "жовту", через яку пропустить матч з Францією. А після розіграшу штрафного Караваєв не дуже щільно зіграв з Валліулліним, який потужно пробив у ближній від Пятова кут. Той на удар зреагувати не зумів — 1:1.

Україна знову стала проявляти активність біля воріт суперника. Уже у компенсований час українці, здавалося, вирвали перемогу — на 90+4-й хвилині гол забив Сікан, який вийшов на заміну. Але у наступній атаці збірна України відразу ж пропустила гол у відповідь — дубль на рахунку Валліулліна.

У результаті прикрі 2:2 та зіпсований дебют нового наставника збірної України Олександра Петракова.

Як повідомляла "ДС", виконком Української асоціації футболу офіційно призначив Олександра Петракова виконуючим обовʼязки головного тренера Національної збірної України з футболу.

Редактор: Віктор Костенко