• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Справу про роздачу автоматів "титушкам" на Майдані відправили в суд

Реклама на dsnews.ua
"Титушкам" було видано 408 автоматів в лютому 2014 року

До суду направлено чотири обвинувальних акта щодо причетних до видачі зброї провокаторам на Майдані. Про це на брифінгу заявив начальник управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури України (ГПУ) Сергій Горбатюк, передає "ДС" з посиланням на 112.ua.

"Представникам цивільних осіб було видано 408 автоматів і близько 90 тисяч патронів до цих автоматів. Незважаючи на те, що вранці пролилася кров, після цього керівництво МВС, керівництво країни не зупинилося, а вирішив озброїти не тільки правоохоронні органи, але і "титушек" вогнепальною зброєю", - повідомив Горбатюк.

За його словами, це зброя не застосовувалася, невелика його кількість знайдено, а велика частина цих автоматів знаходиться в невстановленому слідством місці.

"Направлено до суду обвинувальний акт стосовно трьох працівників складів: техніка, начальника відділу та інспектора, які перебувають під домашнім арештом, і одного з представників "титушек", безпосередньо вивозив це зброя. Він перебуває під вартою, в кримінальному провадженні призначено попереднє засідання на 26 січня", - заявив Горбатюк.

Також він повідомив про оголошення підозру у цьому кримінальному провадженні колишньому міністру МВС Віталія Захарченка, начальника департаменту матеріального забезпечення МВС, колишньому керівнику київської міліції Валерію Мазану, а також представникам однієї із злочинних угруповань Києва, які діяли в сфері вимагання коштів у перевізників. Керівнику і чотирьом його підлеглим також повідомлено про підозру, безпосередньо отримували це зброя, і вони оголошені в розшук.

"Крім того встановлено причетність і оголошено про підозру одного з керівників підприємства, пов'язаного з сином колишнього президента, який надавав транспорт і іншим чином координував цю операцію. Тобто обвинувальний акт стосовно чотирьох осіб направлено до суду, решта 8 осіб оголошені в розшук. Слідство триває ", - зазначив Горбатюк.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua