• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Справа Шеремета: Суд змінив запобіжний захід для Антоненка

Шевченківський районний суд Києва у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета на засіданні 27 вересня послабив запобіжний захід Андрієві Антоненку

Андрій Антоненко
Андрій Антоненко / Віктор Залевський
Реклама на dsnews.ua

Його відпустили під нічний домашній арешт, передає "ДС".

"Клопотання прокурора про продовження обвинуваченому Андрієві Антоненку терміну дії запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту задовольнити частково", — заявила головуюча суддя.

За її словами, Антоненку запобіжний захід змінено на домашній арешт в певний період доби з використанням електронного браслета в період з 23:00 до 06:00. Він буде діяти до 27 листопада.

Суд також продовжив на два місяці запобіжний захід другому фігуранту кримінальної справи — Яні Дугарь, на яку після внесення застави в розмірі 168 тисяч гривень було покладено особисте зобов'язання.

Третій підозрюваній — Юлії Кузьменко — суд продовжив на два місяці запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Нагадаємо, 30 квітня Шевченківський райсуд Києва відпустив під цілодобовий домашній арешт військового музиканта Андрія Антоненка, обвинуваченого у вбивстві журналіста Павла Шеремета. До цього він більше року просидів у СІЗО.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua