• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Грошей немає, я в депресії": Оля Полякова збирає акцію протесту під Кабміном

Реклама на dsnews.ua

Популярна поп-співачка Оля Полякова закликає представників музичної індустрії і всіх охочих вийти на мітинг проти коронавірусних обмежень в організації концертів

Акцію за участю українських зірок заплановано на четвер, 3 вересня, біля будівлі Кабінету міністрів України в Києві, передає "ДС" із посиланням на її відеозвернення.

У ролику співачка емоційно розповіла, як непросто живеться артистам шоу-бізнесу через постійне скасування концертів.

"Я — Оля Полякова та я звертаюся до всієї музичної індустрії, до всіх артистів. Я, як і ви, вже кілька місяців перебуваю в якомусь стані прихованої депресії в звʼязку з тим, що в нашому бізнесі глибокий простій. Немає роботи, нічим платити колективу і є ще загальне очікування, що ось-ось усе скоро налагодиться", — сказала Полякова.

Вона нагадала, що в Україні відкрилися метро, торгові центри, кінотеатри, а артисти все ще чекають на схвалення для своєї діяльності від уряду.

Співачка обурилася, що її осінні концерти скасовано, і додала, що більше мовчати не має наміру.

"Чим у метро або торговому центрі безпечніше, ніж на концерті, там де сидять через ряд, через сидіння і в масках?" — сказала вона.

Співачка закликала всіх представників музичної індустрії, від співаків у ресторанах і кавер-груп до популярних зірок українського шоу-бізнесу, прийти завтра до будівлі уряду.

"Завтра з 11 до 13 я і мої колеги біля входу в Кабінет Міністрів, щоби підписати звернення до президента України і премʼєр-міністра. Вимоги прості: навести порядок у питаннях організації концертів без порушень, дискримінації прав виконавців і організаторів … Створити робочу антикризову групу з числа наших колег", — підсумувала вона.

    Реклама на dsnews.ua