• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Депутат показав процес обробки та приготування вбитих ним диких качок і розлютив мережу

Депутат Івано-Франківської міської ради Стефан Магас похвалився вбивством, обробкою та приготуванням диких качок, чим розлютив користувачів соцмережі

Стефан Магас (зліва) з товаришами
Стефан Магас (зліва) з товаришами
Реклама на dsnews.ua

Відповідні фото політик показав на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

Депутат продемонстрував усі тонкощі полювання — від убивства дикої птиці до її чистки, приготування на камеру. Також він показав споживання "трофеїв" в оточенні друзів. Після критики з боку користувачів соцмережі Магас видалив більшість фото. Однак OBOZREVATEL встиг їх скопіювати.

У мережі дивуються, як людина може вбивати беззахисних створінь заради розваги. Судячи з фото, які збереглися у журналістів, депутат і його друзі вбили з десяток пернатих.

Зараз на сторінці депутата є тільки одне фото з качкою, яку він тримає за горло.

Відзначимо, що 7 серпня в Україні відкрився сезон полювання на пернату дичину. Відстрілювати деякі види пернатих офіційно дозволено в вихідні дні — суботу та неділю. Хоча для цього мисливцям обов'язково потрібно мати контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, яка оновлюється щорічно. Незважаючи на обурення і дискусії в суспільстві, подібний вид "розваг" у країні залишається легальним.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua