• EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

"Динамо" на своєму полі зіграло в результативну нічию з "Брюгге"

У Києві відбувся перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи між київським "Динамо" та бельгійським "Брюгге"

Ігровий момент матчу "Динамо" — "Брюгге"

Киянам не вдалося втримати перемогу, після забитого першого голу — 1:1, передає "ДС".

Бельгійський клуб прилетів до Києва в ослабленому складі — через спалах COVID-19 "Брюгге" виходив на гру без всього тренерського складу, а також без віцекапітана Ханса Ванаку та захисників Стефано Денсвіла і Матея Мітровіча. На поле "Олімпійського" бельгійців виводив тренер молодіжної команди "Брюгге" U-23 Рік де Міл.

Перший відносно небезпечний момент у матчі був на рахунку гравців "Брюгге". На 7-й хвилині після подачі з лівого флангу мʼяч опинився під ногою Мата, проте захисник бельгійців не зумів як слід підлаштуватися і пробив значно вище воріт.

"Динамо" ж, хоч і намагався контролювати хід матчу, однак перший свій момент створило лише на 34-й хвилині. Віталій Буяльський небезпечно пробивав головою після подачі Томаша Кендзьори, проте мʼяч парашутом опустився на сітку воріт вже за межами поля. Через 10 хвилин знову ця ж звʼязка опинилася в центрі уваги. Однак знову Буяльський ударом головою не зміг влучити в площину воріт.

А ось ногою у Буяльського вийшло краще. На 62-й хвилині хавбек "Динамо" обвідним ударом з лінії штрафного пробив точно в дальній кут воріт Симона Міньоле — 1:0.

На жаль, але переможний рахунок протримався лише кілька хвилин. Гості зуміли дуже оперативно зрівняти рахунок. І зробили це, як здалося, без надзусиль: подача від кутового прапорця, удар головою від Мехеле, помилка Бущана на виході, і вже 1:1.

Варто зазначити, що поєдинок проходив з глядачами. Напередодні зустрічі Міністерство охорони здоровʼя дозволило проводити спортивні поєдинки в Україні з глядачами. Сьогодні ж УЄФА дало добро, щоб вболівальники були присутні на трибунах.

Як писала "ДС", футбольний клуб "Динамо" (Київ) залучив блокчейн-компанію Moonwalk для розробки внутрішньої криптовалюти, призначеної для уболівальників клубу.

Редактор: Віктор Костенко