• EUR 42.2
  • GBP 49.4

"Динамо" на виїзді мінімально програло "Барселоні" (ВІДЕО)

Київське "Динамо" у третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів на виїзді мінімально поступилося каталонській "Барселоні" — 0:1

Матч пройшов на стадіоні "Камп Ноу", інформує "ДС".

Каталонці з перших хвилин перевели гру на половину поля українського клубу та поступово стали створювати небезпечні моменти біля воріт Георгія Бущана.

Однак відкрити рахунок господарям поля вдалося лише на 36-й хвилині. Жорді Альба після подачі з кутового першим підхопив м'яч за межами штрафного й закинув на Жерара Піке, який з кута воротарського зльоту послав м'яч у сітку воріт — 1:0.

У другому таймі каталонці могли подвоїти рахунок, проте Фаті не зміг скористатися помилкою Бущана у власному воротарському майданчику. "Динамо" грало практично без моментів. Хіба що Циганков на 70-й хвилині отримав хороший пас у штрафному суперника, проте його удар заблокували захисники.

Перемога "Барселони" дозволила команді покинути останнє місце в групі E, на яке опустилося "Динамо".

Як повідомляла "ДС" 14 вересня київське "Динамо" зіграло з португальською "Бенфікою" внічию 0:0.

30 вересня в матчі другого туру Ліги Чемпіонів мюнхенська "Баварія" розгромила київське "Динамо" з рахунком 5:0.

Редактор: Віктор Костенко