• USD 39.2

"Динамо" в меншості не втримало перемогу над "Ференцварошем"

Київське "Динамо" в матчі 2-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів зіграло внічию з угорським "Ференцварошем" - 2:2

Гра проходила на головній арені Будапешту, передає "ДС".

Рахунок в матчі на 28-й хвилині відкрив Циганков, реалізувавши пенальті. Штрафний був призначений після розіграшу кутового, коли український півзахисник "Ференцвароша" Ігор Харатін зіграв рукою проти "динамівця" Іллі Забарного.

Подвоїв перевагу уругваєць Карлос де Пена після точного пасу Віталія Буяльського.

"Ференцварош" скоротив відставання на 59-й хвилині, коли після удару Нгуена в штангу мʼяч рикошетом відскочив у ворота киян. На 90-й хвилині Болі зрівняв рахунок.

На 86-й хвилині капітан "Динамо" Сергій Сидорчук отримує другу жовту картку і кияни дограють матч в меншості.

Як повідомляла "ДС", 20 жовтня в матчі Ліги Чемпіонів "Динамо" програло "Ювентусу" з рахунком 0: 2.