• GBP 49.1

"Динамо" вдома сенсаційно поступилося "Ворсклі"

У матчі 14 туру української Прем`єр-ліги київське "Динамо" на власному полі з рахунком 1:2 програло полтавській "Ворсклі"

Київське "Динамо" програло полтавській "Ворсклі"

Поєдинок пройшов у суботу, 6 листопада, на НСК "Олімпійський" у Києві, інформує "ДС".

Перший момент біля воріт киян призвів до голу. На 34-й хвилині після подачі стандарту Ранжел ударом головою відкрив рахунок у грі — 0:1. Через пару хвилин Рамірес міг зрівняти рахунок, але заметушився і його удар був заблокований.

На 74-й хвилині "Ворскла" подвоїла перевагу. Після зіткнення Сергія Сидорчука та Руслана Степанюка у карному майданчику рефері пішов дивитися VAR і призначив пенальті у ворота "Динамо", побачивши блокування у капітана динамівців. З 11-ти метрів Олівьє Тілль без проблем переграв Георгія Бущана — 0:2.

На 80-й хвилині "Ворскла" залишилася у меншості після вилучення за другу жовту картку Дмитра Кравчука.

Мала "Ворскла" нагоду забити і третій гол. Після удару Степанюка з метрів двадцяти м'яч поцілив у штангу воріт.

На п'ятій доданій хвилині до основного часу "Динамо" спромоглося на гол престижу — після подачі кутового удар головою Іллі Забарного відбив воротар, а на добивання першим встиг Вітіньо — 1:2.

Нагадаємо, 3 листопада у матчі четвертого туру групового етапу Ліги Чемпіонів київське "Динамо" поступилося "Барселоні" з рахунком 0:1.

Редактор: Віктор Костенко