• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Дійсна до червня: Україна за наявних темпів вакцинації не встигне використати вакцину Covishield

За нинішніх темпів вакцинації Україна встигне використати лише половину доз вакцини Covishield, яка дійсна до 23 червня 2021 року

Covishield
Covishield
Реклама на dsnews.ua

Це зʼясувало видання ZN.UA із документів про поставку в Україну індійської вакцини, передає "ДС".

«Враховуючи, що Україна отримала 500 тисяч доз вакцини, швидкість вакцинації має зрости принаймні вдвічі, щоб уся партія була використана вчасно», — йдеться у повідомленні.

Наразі середній темп вакцинації в Україні складає близько 2400 щеплень на добу, отже до 23 червня, при збереженні існуючих темпів, Україна встигне використати лише половину завезених вакцин.

В StateWatch повідомляли про те, що українське МОЗ звернулося до Crown Agents з приводу можливості надання даних про дату виробництва і термін придатності препарату Covishield. При цьому в міністерстві відзначили, що відповідно до вимог виробників, були підписані договори про нерозголошення і конфіденційність, ініційовані відповідними компаніями. Тому не можна розголошувати результат переговорів.

Нагадаємо, протягом минулої доби, 11 березня, щеплення проти коронавірусу в Україні отримали 8 859 осіб, це на 2961 щеплення більше, ніж напередодні. Станом на ранок 12 березня, вакциновано вже 38 237 українців.

Однак це все одно повільна вакцинація. ЗМІ порахували, що такими темпами українців щепитимуть 80 років.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua