• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

"ДНР" повідомила, скільки полонених запропонував віддати їй Київ

У "ДНР" повідомили, що Київ нібито ухилився від своїх зобов'язань щодо процесуального "очищення" звільнених у 2019—2020 роках осіб, але запропонував видати бойовикам 24 особи та 13 помилувати

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сепаратистському ресурсі бойовиків за підсумками засідання ТКГ, повідомляє "ДС".

"Офіційний Київ, ухиляючись від своїх зобов'язань щодо процесуального очищення раніше утримуваних осіб для завершення процедур обмінів 2019 та 2020 років, висунув пропозицію щодо передачі 24 осіб, а також заявив про готовність підписати акти про помилування 13 осіб", — сказано в повідомленні.

У "ДНР" заявили, що готові прийняти цих людей, але хочуть чіткої відповіді на питання, коли частина звільнених із полону людей пройде процесуальне очищення та перестане переслідуватись на території України.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський висловив сподівання, що на засіданні Тристоронньої контактної групи в середу, 8 грудня, буде вирішено питання про перемир'я, відкриття КПВВ та обмін полоненими.

Проте член української делегації у ТКГ Сергій Гармаш за підсумками засідання повідомив, що позитивних результатів немає, у ТКГ не домовились ні про обмін полоненими, ні про відкриття КПВВ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua