• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"ДНР" уже забракувала мирний план по Донбасу, який Київ іще не презентував

План по мирному врегулюванню ситуації на Донбасі, який анонсує Київ, є черговою спробою не виконувати Мінські угоди

Наталя Никонорова
Наталя Никонорова
Реклама на dsnews.ua

Про це 10 березня заявила так звана глава "МЗС "ДНР" Наталія Никонорова, передає "ДС" із посиланням на Известия.

«Якщо Київ дійсно хоче цей мир відновити, то потрібно не вигадувати якісь способи «модернізації» мінських угод, не намагатися замінити їх новими «сценаріями» або підмінити чітко зафіксований комплексом заходів особливий статус Донбасу законами про інтернування, перехідне правосуддя, колабораціонізм та іншими відірваними від реальності термінами», — сказала представниця терористів.

Глава "МЗС ДНР" зазначила, що Україні варто вести роботу по реалізації досягнутих угод і розробити заходи для припинення вогню. Никонорова звинуватила ЗСУ в обстрілі позицій бойовиків.

«На публіці українські представники щосили займаються шантажем, рекламуючи свої нібито мирні ініціативи, але по суті погрожуючи війною», — сказала Никонорова.

Нагадаємо, вчора глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна спільно з Німеччиною і Францією розробила план відновлення миру на Донбасі. Але він досі не отримав схвалення з боку Росії. У Кремлі сказали, що у них немає інформації про існування нового плану мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

У свою чергу, спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович повідомив, що мирний план буде презентовано тільки через два-три тижні

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua