• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

До "опитування Зеленського" залучають дітей (ФОТО, ВІДЕО)

У місті Костопіль Рівненської області до так званого "загальнонаціонального опитування", ініційованого президентом Володимиром Зеленським, залучили підлітка

Дитина на опитуванні Зеленського
Дитина на опитуванні Зеленського
Реклама на dsnews.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народна депутатка від "Європейської Солідарності" Ірина Геращенко, інформує "ДС".

"Я публічно звертаюся до омбудсмена Людмила Денисової, дитячого омбудсмена Миколи Кулеби негайно надати цьому правову оцінку. Зрозуміло, що діти пішли працювати за 1000 гривень не від хорошого життя, не від "закінчення епохи бідності". Але це ще огидніше, ніж передвиборча гречка пенсіонерам", – написала вона.

Геращенко також публічно звернулась до першої леді України Олени Зеленської: "Шановна пані Олено! На жаль, ваш чоловік, який сьогодні має бути гарантом Конституції і захищати кожну українську дитину, насправді організував ось цю авантюру, коли підлітки, школярі залучені до псевдоопитування, що є грубим порушенням і закону, і просто норм моралі.

Ви неодноразово декларували, що у сфері Ваших турбот – українські діти, і я вірю, що Ви щиро вболіваєте за них. "Європейська Солідарність" звертається до Вас із закликом – силою Вашого авторитету припинити цю ганьбу, звернутися до Вашого чоловіка і підконтрольних йому "слуг" з проханням негайно відпустити всіх дітей і підлітків, залучених до цієї афери, додому, до батьків".

Згодом Геращенко повідомила про аналогічний випадок у Чернігові:

Нагадаємо, раніше мережа ОПОРА повідомила, що т.з. "опитування Зеленського" в день виборів буде коштувати понад 100 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua