• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

"Мав би знати про небезпеку підписуватися власним прізвищем", - Фаріон про хлопця з Керчі, якого "здала" ФСБ

Мовознавиця Ірина Фаріон вважає, що проукраїнський студент окупованої росіянами Керчі Максим Глєбов, публічні дані якого вона опублікувала, сам винен у тому, що підписався власним ім'ям

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Фаріон написала у блозі на сайті "Української прави", передає "ДС".

Мовознавицю здивувало, що студент "вмент відхрестився" від своїх поглядів, коли його затримали російські правоохоронці.

"Якщо цей студент, що вмент відхрестився від своїх слів, реально з Криму, то він точно мав би знати про небезпеку підписуватися власним прізвищем. Попри те, він чомусь це зробив, і НЕ вказав, аби не ширити його допису публічно, про що деякі дописувачі зазначають і, як вислід, їхні дописи публікую анонімно.

Чи не свідчить це про сплановану провокацію ФСБ, підкинуту вже цього тижня, коли попередня понеділкова атака, яка тривала на всі мої обліковники, з тріском провалилася. Особливий провал стосувався бажання втягнути в якісь ефемерні акції протестів студентів Львівської політехніки", — заявила мовознавиця.

За словами Фаріон, "не треба перекладати з хворої голови на здорову, а звинувачення на мою адресу не мають під собою жодних підстав, бо їхня основа, скоріш за все, московське ФСБ."

"Маю намір з цього приводу звернутися до СБУ", — підсумувала мовознавиця.

Нагадаємо, Фаріон опублікувала персональні дані мешканця окупованої Керчі Максима Глєбова, який висловив їй підтримку у світлі чергового мовного скандалу за участі ексдепутатки.

Як повідомляла "ДС", Фаріон у інтерв'ю журналістці Яніні Соколовій, яке було опубліковано 8 листопада, заявила, що не може назвати українцями російськомовних бійців бригади Нацгвардії "Азов" і 3-ї окремої штурмової бригади.

"То нехай себе назвуть руськими (якщо розмовляють російською — ДС). Чому вони такі очманілі?… Вони такі великі патріоти. Покажи свій патріотизм – вивчи мову Тараса Григоровича Шевченка", — зазначила Фаріон.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua