• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Дрифт на Софійській площі: співачка Аlyona Alyona відкидає звинувачення

Реп-співачка Аlyona Alyona заявила про свою непричетність до організації ранкового дрифту на Софійській площі, в результаті якого покриття пішохідної зони було знівечене колесами автомобілів

Аlyona Alyona
Аlyona Alyona
Реклама на dsnews.ua

Співачка записала спеціальне звернення з цього приводу та опублікувала його в Instagram, передає "ДС".

"Моя роль полягала лише в тому, щоб просто покататися на дрифт-машині. Мене запевнили, що всі необхідні дозволи в них є, адміністрація їх надала і після завершення всього цього приїдуть клінінгові машини і все це відчистять… Ні я, ні моя команда цього не організовували. Всі питання до Red Bull", — заявила співачка.

Як повідомляла "ДС", рано вранці 10 серпня в Києві невідомі влаштували дрифт серед пішохідної зони на Софійській площі. Пізніше стало відомо, що це була зйомка рекламного ролика. В одному з двох автомобілів, які влаштували дрифт, була співачка Alyona Alyona (справжнє імʼя Олена Савраненко).

У Київській міськдержадміністрації заявили, що не давали дозвіл на зйомки і назвали організаторів "мудаками".

Організаторам реклами, в рамках якої машини з логотипами Red Bull дріфтували на Софіївській площі, може загрожувати до пʼяти років обмеження волі.

Міністр культури і інформполітики Олександр Ткаченко заявив, що Мінкульт повинен мати важелі для накладення штрафів, якщо біля історичних памʼяток будуть відбуватися якісь несанкціоновані дії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua