• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Другий день локдауну: На Подолі в Києві натовп "штурмує" ковзанку й оглядове колесо (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

На Контрактовій площі у Києві, незважаючи на локдаун, продовжують працювати оглядове колесо та ковзанка, а до кафе вишиковуються черги відвідувачів, які не дотримуються соціальної дистанції

Відповідні фото й відео опублікувало Суспільне, передає "ДС".

Ввечері 9 січня на Контрактовій площі та поблизу неї, за приблизними підрахунками журналістки, перебували близько тисячі людей. У місцеві кафе вишикувалися великі черги з охочих придбати напої та їжу на виніс. При цьому вони не дотримувались дистанції.

Водночас ринок, що працював до цього часу на Контрактовій площі, на час карантину закрили.

Працівник ковзанки пояснив журналістам, що влада дозволила роботу льодових майданчиків у столиці, оскільки їх прирівняли до заходів на відкритому повітрі.

"У нас було обмеження — одна людина на 10 квадратних метрів. У нас ковзанка на 1600 квадратних метрів, відповідно, 160 людей було дозволено допускати на локацію. Сьогодні робили перевірку і обмежили не на 10, а на 5 квадратних метрів. Відповідно, кількість людей скоротилась зі 160 до 80 людей", — розповів працівник ковзанки.

При цьому він наголосив, що усі відвідувачі мають бути в масках як на самому льодовому майданчику, так і в зоні очікування.

Раніше повідомлялося, що головна ялинка України залишиться в центрі Києва після запровадження локдауну з 8 січня. А ось новорічний капелюх поїде з Софіївської площі в понеділок разом із іншими новорічними локаціями, зокрема кіосками для продажу кави і глінтвейну.

Як повідомляла "ДС", в період з 8 по 24 січня в Україні будуть діяти посилені карантинні обмеження.

    Реклама на dsnews.ua