• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

ДТП у Харкові: Поліція обшукала автошколу, де навчалася Зайцева

Реклама на dsnews.ua
Київський райсуд Харкова дав дозвіл на обшук у ПП "Транстури", де навчалася фігурантка резонансного ДТП Олена Зайцева

Також видано дозвіл на арешт вилученого майна, яке може слугувати доказом у суді. Відповідну постанову суду опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень, повідомляє "ДС".

У документі наголошується, що 28 серпня в суд надійшло клопотання слідчого Байрамова А. З., погоджене з прокурором Дзюбою І. А., про накладення арешту на майно, що належить ТОВ "Транстури", вилучену при обшуку 27 серпня.

Повідомляється, що серед такого майна можуть бути гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального злочину. Також речовими доказами можуть бути документи.

В клопотанні слідчий вказав, що в ході досудового розслідування у справі смертельного ДТП на Сумській у Харкові з'ясовуються обставини проведення ПП "Транстури" навчання водіїв категорії "В", в т. ч. Зайцевої в період з 2 жовтня по 27 листопада 2015 року.

За даними слідства, підозрювана могла пропускати заняття, оскільки знаходилася в цей час за кордоном.

Повідомляється, що слідчі виявили факти неналежного виконання посадовими особами ПП "Транстури" посадових обов'язків з організації навчального процесу, "що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян".

Згідно з постановою, суд дозволив заарештувати вилучене під час обшуку майно. Зокрема, виписку з банку ПП "Транстури" в період з 2 жовтня по 27 листопада 2015 року та протокол групи екзаменаційної комісії навчального закладу з підготовки та перепідготовки водіїв.

    Реклама на dsnews.ua