• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Дубінський і Рабінович розсмішили мережу одним і тим самим пропагандистським постом про Білорусь

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат провладної фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський висунув претензії члену проросійської фракції "Опозиційна платформа — За життя" Вадиму Рабіновичу

Одіозні нардепи "не поділили" допис про події у Білорусі, інформує "ДС".

Так, Дубінський розмістив у соцмережах допис, в якому, зокрема, порадив президентові Володимиру Зеленському придушувати протести в країні так, як це робить його білоруський колега Олександр Лукашенко, тобто жорстко, із порушенням прав людини.

Вочевидь, ідея "слуги" так сподобалася Рабіновичу, що той за годину розмістив ідентичний посту у себе на сторінці в Facebook, видавши його за свій власний.

Пости Олександра Дубінського і Вадима Рабіновича
Пости Олександра Дубінського і Вадима Рабіновича

Все б нічого, враховуючи уподобання цих нардепів та їхню неприховану ненависть до Майдану, однак публікація абсолютно однакових постів може вказувати на одні й ті ж самі "темники", якими користуються члени, здавалося б, різних за ідеологією політсил.

Як тільки на такий факап звернули увагу користувачі мережі, Дубінський почав розігрувати сценарій про "авторські права". "Вадим Рабінович вкрав мій ранковий пост про Білорусь без посилання на авторство. Прошу його вказати і надалі дотримуватися авторських прав", — написав він.

Згодом на "предʼяву" відреагував і сам "плагіатор" Рабінович: "Колего! Поширення розумних думок — це наша робота. Я був впевнений, що мій пост Вас порадує. Ми ж за ідею. Але, дізнавшись, що Вас це зачепило, я додав: "з мережі". Якщо Ви себе мережею не вважаєте, то можу поставити Ваше прізвище. Хочете: можу взагалі завжди на Вас посилатися. І останнє: а Ви, виявляється — ябеда!".

Про одне й те саме джерело "розумних думок" Дубінського і Рабіновича заявив колишній нардеп, член наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко.

"Коломойський з росіянами працюють разом, вже навіть не ховаючись", — написав Лещенко, мабуть, маючи на увазі, що Дубінський, за даними ЗМІ, є близьким соратником олігарха Ігоря Коломойського.

Користувачі Facebook були менш стриманими і висміяли відвертий прокол скандальних парламентарів.

Коментарі під постом Вадима Рабіновича
Коментарі під постом Вадима Рабіновича
Коментарі під постом Олександра Дубінського
Коментарі під постом Олександра Дубінського
Коментарі під постом Вадима Рабіновича
Коментарі під постом Вадима Рабіновича

Цікаво, що ані Дубінський, ані Рабінович у своїх постах щодо подій у Білорусі не згадують про три тисячі затриманих, десятки скалічених учасників акцій протесту і жорстоко побитих журналістів. Більш того, "транслятори розумних думок" делікатно замовчують про нейтралізацію лукашенківським режимом майже усіх більш-менш реальних опонентів влади і про безпідставні затримання представників опозиції та наглядачів.

    Реклама на dsnews.ua