• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Дубінський розмістив "таємну" приймальню у квартирі бізнес-партнера Коломойського, – "Схеми"

Скандальний нардеп президентської фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський розмістив одну зі своїх громадських приймалень у квартирі Тімура Міндіча – бізнес-партнера Ігоря Коломойського, а ще кілька – за адресою офісу олігарха у Києві в бізнес-центрі "Міленіум"

Коломойський і Дубінський
Коломойський і Дубінський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в сюжеті програми "Схеми" (проєкт Радіо Свобода та UA:Перший) "Приймальня-оберіг", інформує "ДС".

У тому ж бізнес-центру зареєстрували свої громадські приймальні ще шестеро нардепів – зі "Слуги народу", групи "За майбутнє" та позафракційні.

Частина із них декларують, що отримали ці приміщення у своє користування на безоплатній основі. При цьому, все вказує на те, що на практиці в цих приміщеннях зустрічі з громадянами не проводяться. Натомість статус громадської приймальні депутата ускладнює проведення правоохоронцями потенційних обшуків та інших слідчих дій – для цього треба отримувати погодження особисто генерального прокурора України.

Депутат Дубінський у переліку своїх громадських приймалень зазначив дві адреси у Києві, одна з яких – у квартирі в житловому будинку по вулиці Царика. Як виявили розслідувачі, вона належить бізнес-партнеру Ігоря Коломойського Тімуру Міндічу. Журналісти навідались до приймальні, щоб спробувати записатись на прийом.

Водночас охоронець у будинку здивувався, коли дізнався про приймальню, і повідомив, що таких депутатів не знає і порадив телефонувати. За вказаним на сайті Верховної Ради номером "Схемам" також ніхто не відповів.

Статус своїх депутатських приймалень Дубінський також закріпив і за тринадцятьма офісами та навіть за "частинами холу" на трьох різних поверхах у бізнес-центрі "Міленіум" на вулиці Володимирській. Цей будинок у центрі Києва – у власності компанії з орбіти Коломойського. Там також розташовується й офіс самого олігарха. Крім одіозного "слуги" Дубінського приймальні там розмістили також ще низка депутатів. 

Серед них Ольга Василевська-Смаглюк та Олександр Куницький зі "Слуги народу", Ігор Палиця, Тарас Батенко та Ірина Констанкевич із "За майбутнє", позафракційний Руслан Требушкін.

"Сусіди" Коломойського
"Сусіди" Коломойського

Раніше ЗМІ повідомили, що глава Конституційного Суду України Олександр Тупицький адресою своєї реєстрації в електронній декларації вказав будинок в котеджному містечку, який належить члену команди народного депутата партії "Слуга народу" Олександра Дубинського Сергію Левченку.

    Реклама на dsnews.ua