• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Дві помилки в одному слові! Білборд "Слуги народу" в Житомирі шокував користувачів (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

На агітаційних білбордах у Житомирі, які рекламують кандидатку в місцеві депутати від президентської партії "Слуга народу" Тетяну Руденьку, виявили дві граматичні помилки

Фото "помилкового" білборда опубліковано в соцмережах, інформує "ДС".

Так, у політичній рекламі Тетяни Руденької замість слова "освічені" написано "освіДченНі".

Білборд кандидатки від "Слуги народу" у Житомирі
Білборд кандидатки від "Слуги народу" у Житомирі

Користувачі соцмережі Facebook висміяли неграмотність авторів реклами і пожартували над самою кандидаткою, оскільки помилки змінили значення слова.

"Не дивно, адже команда унікальна – один пропонує розрахунки тваринами, інша принижує дітей, ще одна не знає, на якому паливі працюють тролейбуси і пропонує з дизеля перейти на електрику, міністр Степанов кожнісінький день зі щасливим лицем повідомляє про кількість захворілих і померлих – то дивуватися не потрібно – все очевидно і вже давно не смішно", "У нас у владі такі всі ОсвіДченНі!", "Помилка, що йдеш у депутати", "Позорисько", "Ну не "підсвічені" і то добре", кепкують користувачі.

Слід зазначити, що це вже далеко не перший курйоз із агітаційними білбордами "Слуги народу". Так, у середині вересня президентська партія розмістила у Києві передвиборчий білборд з помилкою в історичній назві місцевості Святошин.

    Реклама на dsnews.ua