• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9

Дві українські легкоатлетки пройшли у півфінал Олімпіади

Дві українські легкоатлетки Вікторія Ткачук та Анна Рижикова вийшли у півфінал Олімпійських ігор у Токіо на дистанції 400 м з барʼєрами

Обидві українки впевнено виграли свої попередні забіги, передає "ДС".

У першому забігу Ткачук показала результат 54.80, а в другому – Рижикова поліпшила час до 54.56.

А ось українка Марія Миколенко не зуміла пробитися в наступний раунд, фінішувавши 6-ю в третьому забігу (57.86).

У півфінали потрапили по 4 спортсменки з кожного з 5 забігів, плюс ще 4 відбираються серед інших за найкращим часом.

Нагадаємо, наразі українські спортсмени здобули чотири медалі на Олімпійських іграх у Токіо. У перший змагальний день Дар'я Білодід здобула "бронзу" з дзюдо. Другу бронзову нагороду Україні приніс шпажист Ігор Рейзлін. Ще одну "бронзу" виборола українська пара зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-и метрів Олена Костевич і Олег Омельчук. Також бронзовим призером став український плавець Михайло Романчук.

Крім того, за крок від нагород зупинилися українець Павло Коростильов, здобувши четверте місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки, та українка Олена Костевич, яка посіла четверте місце у змаганні з кульової стрільби (10 м).

Відзначимо, сьогодні свій матч за "бронзу" зіграє головна українська тенісистка Еліна Світоліна. Раніше вона програла півфінал Олімпіади з тенісу чешці Маркеті Вондроушовій.

Редактор: Віктор Костенко