На Олімпіаді визначились медалісти з кульової стрільби: українець четвертий

Стали відомі імена спортсменів, які здобули медалі на Олімпійських іграх 2020 в Токіо зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Українець Павло Коростильов зупинився за крок від нагород, здобувши четверте місце

Змагання з кульової стрільби стартували в 2:30 за київським часом, передає "ДС" з посиланням на трансляцію змагань.

Вони проводяться серед чоловіків та жінок.

Серед жінок "золото" взяла Цинг Янг, Китай, "срібло" — Анастасія Галашина, Олімпійський комітет Росії, а "бронзу" — Ніна Крістен, Швейцарія.

Фінальні змагання серед чоловіків розпочалися о 9:30.

Олімпійським чемпіоном став іранець Джавад Форугхі.

"Срібло" у змаганнях здобув Дамір Мікец із Сербії. "Бронзу" виборов Пан Вей із Китаю.

Українець Павло Коростильов показав гарний результат, однак вибув зі змагань за крок до медалі. Він опинився на четвертому місці у загальному заліку.

Нагадаємо, сьогодні українська спортменка Дарʼя Білодід виборола першу медаль для нашої олімпійської збірної в Токіо. Вона здобула "бронзу" в змаганнях з дзюдо.

Редактор: Віктор Костенко