• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Двоє жителів Дніпра переправляли деталі військових літаків у Білорусь, - прокуратура

Двох жителів Дніпра викрили у переправленні до країн близького зарубіжжя, серед яких Білорусь, обладнання для військових літаків

Деталі військових літаків;
Деталі військових літаків;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу генерального прокурора, передає "ДС".

"За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури викрито і заблоковано канал незаконного переправлення за межі України авіаційних комплектуючих військового призначення (ч. 1 ст. 333 Кримінального кодексу України)", — пише пресцентр.

За даними правоохоронців, двоє жителів Дніпра налагодили канал незаконного вивезення авіаційних агрегатів та комплектуючих до військової техніки до Грузії, Вірменії, Білорусі та інших країн.

Комплектуючі для авіаційної техніки;
Комплектуючі для авіаційної техніки;

Слідство визначило, що придбаний в України товар зловмисники переправляли поштою за кордон для потреб підприємств та об’єктів військово-промислових комплексів зазначених країн.

Під час чергового відправлення товар був перехоплений на одному з постів Київської митниці.

За місцем проживання та в гаражних приміщеннях фігурантів правоохоронні органи провели низку обшуків та вилучили понад 200 одиниць комплектуючих для авіаційної техніки, зокрема стартер-генератори, плунжерні насоси, клапани, спеціальні фільтри та інше пілотажно-навігаційне електронне обладнання для чутливих вузлів військових літаків.

Правоохоронні органи провели низку обшуків;
Правоохоронні органи провели низку обшуків;

Крім того, вилучені супровідні документи на товари, печатки та штампи, бланки-паспорти на продукцію, електронно-обчислювальна техніка, мобільні телефони тощо.

Вирішується питання щодо повідомлення громадянам про підозру та обрання запобіжного заходу. Встановлюються інші причетні до злочину особи.

Досудове розслідування здійснює Управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області.

Як писала "ДС", СБУ викрила масштабну корупційну оборудку у держкомпанії "Укрзалізниця", учасники якої привласнили гроші на постачанні підприємству неякісних запчастин для залізничних колій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua