• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ексдепутат Держдуми Росії викрили у відправці бойовиків на Донбас

Реклама на dsnews.ua

Колишній депутат Державної Думи РФ Володимир Безсонов безпосередньо причетний до відправки бойовиків для захоплення влади у 2014 році в Луганській і Донецькій областях

Про це сьогодні, 4 січня, повідомила Східна Правозахисна Група (СПГ), передає "ДС".

Правозахисники повідомили, що отримали від своїх фахівців з OSINT (розвідка на основі відкритих джерел) документ, призначений для депутатів Державної Думи РФ, членів Ради Федерації, для виконавчих органів влади суб'єктів РФ. У цьому документі зібрані звіти 2016 року про діяльність депутатів державної думи РФ, членів парламентського комітету з оборони.

Віктор Безсонов, колишній депутат ДД РФ
Віктор Безсонов, колишній депутат ДД РФ

В організації проаналізували цей документ і з'ясували ступінь участі ексдепутата російського парламенту Віктора Безсонова у відправці бойовиків на Донбас.

"Бувши депутатом від Ростовської області, я активно взаємодіяв з керівництвом "ДНР" і "ЛНР", допомагав з евакуацією та лікуванням поранених, не раз бував у ополченців. Мною було вирішено питання по проходженню військової служби, як окремих офіцерів, так і цілих підрозділів", — заявив Безсонов в згаданому документі.

У звіті також присутній підпис російського політика.

"Ми як правозахисна організація звертаємося до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки з вимогою внести дані в ЕРДР за ознаками Кримінальних правопорушень за статтями 260, 109 щодо ексдепутата Державної Думи РФ Володимира Безсонова", — підкреслили правозахисники.

Довідка. Віктор Безсонов — російський державний, політичний і партійний діяч. Депутат Законодавчих зборів Ростовської області IV скликання за списком КПРФ з 2008 по 2011 рік. Депутат Державної думи Російської Федерації VI скликання за списком КПРФ з 2011 року. Брав участь в проросійських мітингах в Донецьку навесні 2014 року. Зараз знаходиться в розшуку.

    Реклама на dsnews.ua