• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Екснардепа побили та образили в клініці "Добробут" за вимогу розмовляти українською

Реклама на dsnews.ua

Народного депутата II, III, IV, VI та VII скликань Володимира Бондаренка побили та образили в комерційній клініці "Добробут" в Києві

Як розповів сам Бондаренко на своїй сторінці у Facebook, це трапилось 8 листопада в клініці "Добробут" по вул. Святошинській, 3 в кабінеті #311, повідомляє "ДС".

7 листопада в цьому кабінеті Бондаренку зробили операцію по видаленню жировика на спині, а 8 листопада він прийшов на перев‘язку.

"Лікар Єлізаров Вадим Валентинович розпочав знімати пов‘язку, а медсестра, яка йому асистувала говорила тільки російською мовою. Я попросив дотримуватися вимог Конституції України в лікувальній установі і отримав відповідь про те, що вони будуть говорити так, як захочуть. Я не захотів терпіти це, піднявся з місця і пішов до дверей. В спину я почув образи, викрики, а потім удар ногою та образу, щоб я ішов геть. Вслід в коридор була викинута моя одежа", — розповів екснардеп.

"На реєстрації я попросив дати мені Книгу скарг, але отримав якийсь непрошитий і не пронумерований блокнот, який можна просто викинути (Нагадаємо, що з жовтня, згідно з наказом Мінекономіки, ведення Книги скарг та пропозицій є необовʼязковим, — "ДС"). Запис я зробив, але не впевнений, що вона залишилася. Телефонний дзвінок з цього приводу також поки не має продовження", — додав він.

В звʼязку з цією ситуацією Бондаренко звернувся до поліції, відповідного департаменту КМДА та Асоціації медиків України.

"В медичних установах повинні працювати лікарі, які допомагають людям, а не просто заробляють великі гроші та ще ц б‘ють пацієнтів. Таким людям не місто в лікувальних установах державних, чи приватних", — додав він.

Нагадаємо, 9 жовтня святкується День української писемності та мови.

    Реклама на dsnews.ua