• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Експерименти з російською вакциною "Супутник V" провалилися, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

"Картковий будиночок" вакцини "Супутник V", яку любовно плекали з початку літа цього року як "першу у світі вакцину від коронавірусу", розсипається прямо на очах

Про це пише в своїй статті Guidhall, передає "ДС".

"Чому так відбувається — зрозуміло: вся історія цього препарату, який досі не пройшов повний цикл досліджень, побудована на брехні і в Росії не знайшли нічого кращого, ніж вже традиційно покрити її ще більшою брехнею з єдиною метою — заплутати ситуацію таким чином, щоб ті, хто ще з якихось невідомих причин продовжують вірити в російське "чудо-щеплення" продовжували це робити і далі", — повідомляє видання.

Якщо розібратися детальніше, а не гаслами пропаганди, то до "Супутнику V" і йому подібним, як то кажуть, є питання.

По-перше, "результати випробувань показали статистичні аномалії, через які висновки дослідників представляються неправдоподібними, а саме ідентичний рівень антитіл у ряду учасників випробувань, які отримали щеплення".

По-друге, "ніхто так і не оскаржив або спростував главу російської біофармацевтичної компанії, наукового співробітника Інституту біохімічної фізики РАН Олександра Кудрявцева, якого обурив той факт, що судячи з опублікованої формули "Супутника V", він є ветеринарним препаратом, причому з явно перевищеним вмістом антигенів і гідроксиду алюмінію, від якого у всьому світі відмовляються в силу його небезпеки для організму".

По-третє, заява академіка РАН, наукового керівника Національного науково-дослідного інституту громадського здоров'я імені Н. А. Семашка Раміла Хабрієва, за словами якого: "ефективність вакцини після першого етапу щеплення — 69,3%, а після другого — 96,2 %", є голослівною і жодним чином не підтверджено науково або дослідно.

По-четверте, "особливу цікавість представляє перелік протипоказань, при яких щеплення не робиться, це проблеми з печінкою, нирками, ендокринною системою, кровоносною і серцево-судинною системами, легенями, алергією і екземою. Тобто робити щеплення "Супутником V" може тільки абсолютно здорова людина, яких у світі не так і багато".

І, нарешті, по-п'яте, Росія не має виробничі можливості для масового виробництва вакцини. "Підозри з даного приводу вже були, оголошена масова вакцинація вже повністю провалена, на міста-мільйонники приходить 1-2 тисячі доз, спочатку такі повідомлення прийшли з Москви і Санкт-Петербургу, а потім і з інших російських регіонів".

Тобто, реальної вакцини і потужностей для її виробництва в РФ поки немає, підводить підсумки автор статті.

Нагадаємо, британська фармацевтична компанія AstraZeneca має намір доопрацювати свою вакцину від COVID-19 за допомогою російської "Супутник V", і найближчим часом почне клінічні дослідження.

    Реклама на dsnews.ua