• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Експерт Медведчука" Дудкін звільнився від електронного браслета

З так званого політичного та військового експерта Юрія Дудкіна, якого звинувачують у причетності до підривної діяльності на користь російських спецслужб, зняли електронний браслет

Юрій Дудкін
Юрій Дудкін
Реклама на dsnews.ua

Відповідне відео опублікував пропагандист Руслан Коцаба на своєму YouTube-каналі, повідомляє "ДС".

"Я вже не окольцований, панове!" — зазначив Дудкін.

Також із нього зняли й інші зобов'язання, але закордонний паспорт поки що знаходиться у прокурора.

"Влада зазнала колосальної поразки, тому що з мене сьогодні зняли електронний браслет. А це в нашій справі, коли йдуть політичні переслідування, дуже важливо. І мало того, я ж ще позбавлений по закону (бо немає рішення суду) й інших зобов'язань. У мене вже немає такого, що я не можу виїжджати за межі Києва та області — я можу зараз подорожувати по всій Україні", — зазначив Дудкін.

Так званий політичний та військовий експерт, який "прописався" на заборонених телеканалах "112 Україна", NewsОne та ZIK, додав, що, оскільки він уже не підозрюваний, а обвинувачений, то ДПСУ повідомлено про те, що він є "потенційним порушником закону".

Дудкін пояснив, що судове засідання у справі було призначено на 1 листопада у Печерському райсуді. На ньому мали розглянути продовження зобов'язань та термін носіння браслета, але через хворобу судді засідання перенесли на 24 січня 2022 року.

Нагадаємо, вранці 24 лютого правоохоронці прийшли з обшуками у квартиру Юрія Дудкіна. Напередодні обшуків "експерт" розмістив у Facebook привітання президента РФ Путіна з 23 лютого.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua