• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Експертизи ДНК загиблих в Ан-26 здійснять у прискореному режимі за 14 днів

Реклама на dsnews.ua

Фахівці відібрали 25 зразків ДНК у родичів загиблих в авіакатастрофі Ан-26 у Харківській області. Експертизи здійснять у прискореному режимі за 14 днів

Про це 28 вересня повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер під час брифінгу, передає "ДС" із посиланням на РБК-Україна.

"Усі зразки, необхідні для проведення експертиз, є у експертів. Ми від себе наполягали, щоб експертизи були проведені якомога швидше. Нам повідомили, що експертизи можуть бути проведені в скороченому режимі, до двох тижнів. Експертизи будуть проводитися в місті Харкові", — сказав він.

Як повідомляла «ДС», увечері 25 вересня військовий літак Ан-26 розбився біля Чугуєва під час заходу на посадку. На його борту перебували 7 офіцерів і 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. Вижив тільки один курсант — 20-річний В'ячеслав Золочівський, який розповів про свій порятунок.

Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба оприлюднив список загиблих у результаті падіння військового літака Ан-26 у Чугуєві.

Церемонія прощання із загиблими в авіакатастрофі під Чугуєвом військовослужбовцями і курсантами відбудеться на Меморіалі слави (Білгородське шосе) в Харкові у вівторок, 29 вересня.

    Реклама на dsnews.ua