• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Ексзаступник голови Миколаївської ОДА, в будинку якого знайшли тунелі з золотом, розплакався в суді

Центральний районний суд Миколаєва виправдав колишнього керівника Миколаївської обласної державної адміністрації, Героя України Миколу Романчука, у якого під час обшуків в 2016 році виявили тунелі з золотом і антикваріатом

Реклама на dsnews.ua

Під час оголошення рішення Романчук не стримав емоцій і заплакав, передає "ДС" з посиланням на ТСН.

Колишній чиновник під час процесу свою провину заперечував. Суд прийшов до висновку, що сторона обвинувачення не довела провину Романчука. Його повністю виправдали і зняли арешт з майна. І вирішили все йому повернути.

Романчука затримали за підозрою у хабарі в $90 тис. За версією слідства, чиновник взяв гроші з підприємця за сприяння у видачі спецдозволу на розробку родовища вапняку.

Як повідомляла "ДС", 3 червня 2016 року Микола Романчук, заступник голови Миколаївської ОДА, був затриманий за отримання хабара. В ході обшуку у Романчука знайшли валізу з доларами і підвали, набиті золотом і коштовностями. Після цього журналісти прозвали його "Тутанхамоном".

8 червня 2016 року Одеський суд заарештував Романчука на два місяці з правом внесення 5,5 млн гривень застави. 22 липня за Романчука було внесено заставу — і він вийшов на свободу. Розглядом справи по суті займався Центральний районний суд Миколаєва.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua