• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Епіцентр" обійшов всі заборони Кабміну і торгує в локдаун без обмежень

Реклама на dsnews.ua

В зв'язку з введеним Кабінетом міністрів в Україні локдауном в магазинах, в тому числі супермаркетах, заборонено продавати цілий ряд товарів, наприклад, шкарпетки. Однак в мережі "Епіцентр" продають будь-який товар, оформляючи його, як такий, що куплений нібито онлайн

Про схему в "Епіцентрі" розповіли на Telegram-каналі PavlovskyNEWS, інформує "ДС".

"В рядах вибираєш будь-який товар: від шурупа до телевізора і потім в спеціальному вікні оформляти як онлайн замовлення. Незважаючи на заборону, "Епіцентр" повністю відкритий для покупців. Працівники тільки на вході попереджають, що товари, які не внесені до списку першої необхідності, потрібно буде оформити через онлайн замовлення", — йдеться в повідомленні.

У підсумку все дозволене ви можете придбати як зазвичай — просто сплативши на касі. Решту асортименту можна вибрати в залі, скласти в візок, через працівників залу оформити як онлайн замовлення, оплатити і забрати товар.

Як повідомляють на каналі, в пункті видачі онлайн замовлень вже утворилася черга людей з візками.

Тим часом в соцмережах публікують фотографії з магазинів, в яких стенди з непродовольчими товарами закриті для покупців.

Як повідомляла "ДС", в період з 8 по 24 січня в Україні будуть діяти посилені карантинні обмеження. Нагадаємо, навесні, під час жорсткого локдауна, українців обурила робота "Епіцентру", чого не могло собі дозволити абсолютна більшість дрібних і середніх підприємців.

    Реклама на dsnews.ua