• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Єпіфаній розповів про особисті мотиви неприйняття РПЦ в юності (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
У Російській православній церкві не дали благословення майбутнього предстоятеля ПЦУ митрополиту Єпіфанія на вступ до семінарії

Про це сам Епіфаній розповів в ефірі телеканалу Еспресо, інформує "ДС".

"Я відвідував храм, який належить РПЦ. Бо іншого в той час в селі не було. Це був десь 1992-93-й рік, коли не кожен розумів, російська церква, або українська. Коли я звернувся до священика, він навіть не благословив мене на вступ до семінарії", - сказав він.

Тоді, за його словами, Єпіфаній знайшов людей, які порекомендували йому вступати в Київську духовну семінарію в складі Української православної церкви Київського патріархату.

"Напевно, так Господь вів мене з самого початку, що навіть відвідуючи храм РПЦ я був покликаний і спрямований Богом саме до незалежної Української православної церкви і є її вихованцем. Вихованцем Української православної церкви Київського патріархату, яка разом з Українською автокефальною церквою виконали свою історичну місію виконали свою історичну роль і стали провісниками єдиної помісної Православної церкви України ", - уклав глава ПЦУ.

Нагадаємо, Епіфаній також заявив, що можливість об'єднання ПЦУ і УГКЦ теоретично існує.

    Реклама на dsnews.ua