• USD 27.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

ЄС може скоротити термін дії COVID-сертифікатів: що це означає для українців

Європейський Союз може скоротити термін дії сертифікатів вакцинації від COVID-19, що вплине на вимоги до іноземних туристів

Реклама на dsnews.ua

Зокрема, термін дії хочуть скоротити до 9 місяців замість 12, передає "ДС" із посиланням на Bloomberg.

Як пише видання із посиланням на внутрішній документ Європейської комісії, Брюссель запропонує всім країнам-учасницям вільно приймати вакцинованих туристів, у тому числі повністю відкритися з 10 січня для іноземців, які щепилися схваленими ВООЗ вакцинами.

Окрім того, очікується, що вже сьогодні Єврокомісія порекомендує скоротити термін дії сертифікатів вакцинації від COVID-19 до 9 місяців замість сьогоднішніх 12. Bloomberg вважає, що таким чином туристів для вільного в'їзду зобов'яжуть зробити бустерне щеплення через 9 місяців після другої дози.

Нагадаємо, що ЄС виключив Україну із "зеленого списку", і тепер кожна країна сама вирішує, чи впускати до себе наших громадян.

Як повідомляла "ДС", Європейська комісія хоче уніфікувати терміни дії сертифікатів про вакцинацію та включити до документа відомості про третє (бустерне) щеплення. У МОЗ України тим часом сказали, що почнуть вводити людям бустерну дозу, коли дві дози отримають хоча би 50% населення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua