• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Ще у двох музеях Туреччини з'явилися україномовні аудіогіди

Україномовні аудіогіди запустили ще у двох музеях Туреччини — в Музеї Анталії та музеї Святого Миколая в Демре

Україномовні аудіогіди запустили ще у двох музеях Туреччини
Україномовні аудіогіди запустили ще у двох музеях Туреччини
Реклама на dsnews.ua

Аудіогіди сьогодні відкрив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, який бере участь в Анталійському дипломатичному форумі, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"З великим задоволенням випробував український аудіогід у Музеї Анталії. Ще один україномовний аудіогід починає роботу в музеї Святого Миколая в місті Демре. Станом на зараз в регіоні Анталії найбільше туристів з України. Завдяки таким аудіогідам, українські туристи не лише насолоджуватимуться морем, а й пізнаватимуть величну турецьку культуру", — зазначив Кулеба.

За словами міністра, в "Анталії перемішалися абсолютно різні пласти культур", які існували історично на території Туреччини, і відтепер всі вони стануть ще доступнішими для туристів з України.

Кулеба запросив українців приїжджати до Анталії на відпочинок, відвідувати музеї, користуватися україномовними аудіогідами.

Як писала "ДС", перша леді Олена Зеленська запустила два нові україномовні аудіогіди у Галатській вежі в Стамбулі та в Музеї анатолійських цивілізацій в Анкарі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua