• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Це як Голос країни": Вакарчук розповів, чому пішов в парламент і чому його покинув

Лідер гурту "Океан Ельзи" і колишній народний депутат Святослав Вакарчук пояснив, навіщо заснував партію "Голос", а потім залишив її парламентську фракцію

Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів в інтервʼю журналу "НВ", передає "ДС".

"Коли я йшов у політику [з партією "Голос"], точно розумів, що моя місія там — абсолютно волонтерська, — підкреслив Вакарчук. — Знаєте, як в [українському вокальному телевізійному шоу] "Голосі країни". Ти йдеш туди не для того, щоб себе кращим зробити, а для того, щоб допомогти іншим людям проявити себе. І ще не факт, що ці люди принесуть потім користь або щось змінять, але ти даєш їм шанс. Я чудово розумів, що нічого хорошого особисто для мене у цій історії не буде".

Музикант також підтвердив, що зараз не вважає себе політиком.

"Так, абсолютно [не політик]", — зазначив він. За словами музиканта, він «готовий давати поради, готовий займатися громадською діяльністю, як і раніше робив".

"Я ніколи від цього не відійду. Це ж я. А ось політикою у чистому вигляді й боротьбою за владу я займатися не буду. Все, що хотів, я зробив", — резюмував Вакарчук

Нагадаємо, 11 червня 2020 року Святослав Вакарчук написав заяву про складання мандата народного депутата України. 19 червня Вакарчук вийшов з фракції "Голос" у Верховній Раді, що автоматично призвело до втрати мандату.

Відзначимо, що Вакарчук вже був нардепом в часи президента Віктора Ющенка, і тоді він теж здав мандат достроково.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua