Євро-2016. Італія вирвала мінімальну перемогу у Швеції

Прокляття останніх хвилин триває

Матч національних збірних Італії та Швеції у фінальній частині Чемпіонату Європи з футболу закінчився рахунком 1:0 на користь команди з Апеннінського півострова. М'яч - на рахунку Едера. І, як стало вже "візитною карткою" чемпіонату, забитий він був на останніх хвилинах матчу - на 89-й, повідомляє "ДС".

Перший тайм поєдинку нічим особливим не запам'ятався. Команди пожвавилися лише після перерви, причому італійці діяли небезпечніше своїх візаві.

Перемога над Швецією гарантовано виводить "блакитну ескадру" в 1/8 фіналу.

Італія: Буффон - Барцальї, Бонуччі, К'єлліні - Кандрева, Пароло, Де Россі (Т. Мотта, 74), Джаккеріні, Флоренці (Стураро, 85) - Пелле (Дзадза, 60), Едер

Швеція: Ісакссон - Лінделоф, Гранквіст, Йоханссон, Ольссон - Ларссон, Экдаль (Левицькі, 79), Шельстрем, Форсберг (Дурмаз, 79) - Гвідетті (Берг, 85), Ібрагімовіч

Попередження: Де Россі, Буффон - Ольссон

Другий матч другого туру в групі Е між збірними Бельгії та Ірландії відбудеться завтра, 18 червня.

З розкладом трансляцій можна ознайомитися на сайті "ДС".