• USD 39.8
  • GBP 49

Євро-2020: Швеція завдяки реалізованому пенальті обіграла Словаччину

Збірна Швеції обіграла Словаччину в матчі другого туру групового етапу Євро-2020 з рахунком 1:0

Збірна Швеції

Поєдинок пройшов у російському Санкт-Петербурзі, передає "ДС".

Команди видали далеко не найцікавіший перший тайм, не створивши жодного стовідсоткового моменту за стартові 45 хвилин. Шанси в основному виникали після флангових подач і стандартних положень.

Словаки володіли територіальною перевагою, більше контролювали м'яч і частіше входили в штрафну площу скандинавської збірної, але до ударів в рамку воріт справа не доходила.

Шведам вдалося забити гол на 77-й хвилині матчу. Вийшовши на заміну Квайсон прокинув м'яч повз голкіпера, а той збив нападника з ніг. Пенальті впевнено реалізував Форсберг.

Фінальний штурм словаків результатів не приніс — мінімальна перемога збірної Швеції виводить її в лідери групи Е.

Нагадаємо, попередній матч збірної Швеції проти національної команди Іспанії завершився "сухою" нічиєю.

Редактор: Віктор Костенко