Євро-2020: Україна у драматичному поєдинку мінімально обіграла Північну Македонію (ВІДЕО)

В Бухаресті у другому турі групи С чемпіонату Європи з футболу 2020 року збірна України з рахунком 2:1 перемогла національну команду Північної Македонії

Збірна України святкує гол у ворота Північної Македонії

У першому таймі українці забили два м'ячі, передає "ДС".

Вже на старті матчу українці створили кілька небезпечних моментів. Спершу влучно пробивав Малиновський, але свою команду виручив голкіпер македонців Дмитрієвські. Пізніше Яремчук вийшов один на один з воротарем, проте його поперечний пас на партнера перехопили опоненти.

Але все ж активність українців переросла в гол у середині тайму. На 29-й хвилині після кутового Караваєв п'ятою переправив м'яч на дальню штангу, де Ярмоленко вколотив його в сітку — 1:0.

Через п'ять хвилин українці подвоїли перевагу. Ярмоленко вивів Яремчука ще на одне "побачення" з кіпером і на цей раз наш форвард пробив у ближній кут македонських воріт — 2:0.

У другому таймі македонці несподівано заробили пенальті. Караваєв, намагаючись винести м'яч зі штрафної збірної України, потрапив у ногу Пандєва. Удар з "точки" від Аліоскі Бущан взяв, але першими на добивання встигли гравці збірної Північної Македонії — 2:1.

Після голу македонці побігли відіграватися, а ось українці, здавалося, трохи розгубили впевненість у своїх силах і стали куди більше помилятися на своїй половині поля.

Втім, за 10 хвилин до кінця матчу гравці збірної України отримали право на пенальті. Після перегляду повтору за допомогою системи VAR арбітр побачив гру рукою македонців у власному штрафному. На жаль Малиновський не зміг переграти воротаря збірної Північної Македонії і не реалізував пенальті.

На останніх хвилинах македонці постаралася організувати штурм воріт Бущана, проте українці грамотно оборонялися, довівши матч до логічного завершення.

Нагадаємо, у попередньому матчі збірна України з футболу на Євро-2020 програла Нідерландам з рахунком 3:2.