Камбек не спрацював: Україна в драматичному поєдинку поступилася Нідерландам

Збірна України з футболу на Чемпіонаті Європи з футболу програла Нідерландам з рахунком 3:2

Матч проходив в Амстердамі, передає "ДС".

Рахунок в матчі відкрили господарі поля. Протягом декількох хвилин вони двічі вразили ворота Бущана. Першим був Вейналдум на 53-й хвилині, а на 59-й хвилині Вегхорст подвоїв перевагу.

Але на 75-й хвилині у нашої команди відкривається друге дихання і Ярмоленко скорочує розрив. Яремчук через 4 хвилини зрівнює рахунок.

Однак українцям не вистачило трохи удачі. Думфріс поставив крапку в матчі на 85-й хвилині.

Склади команд:

Україна: Бущан, Сидорчук, Ярмоленко, Малиновський, Яремчук, Забарний, Миколенко, Зінченко, Зубков, Караваєв, Матвієнко.

Нідерланди: Стекеленбург, де Врей, Вейналдум, Депай, ван Аанхолт, де Роон, Блінд, Вегхорст, Ф. де Йонг, Думфріс, Ю. Тімбер.

Нагадаємо, 13 червня також зіграли суперники збірної України по групі Австрія і Північна Македонія. Матч закінчився перемогою австрійців з рахунком 3:1.

Редактор: Марія Чиренко