• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Феофанію" з початку року відремонтували на 13 млн грн

Реклама на dsnews.ua

Ремонтні роботи в клінічній лікарні "Феофанія" Державного управління справами з початку 2020 року обійшлися в 13,3 мільйона гривень

Про це свідчать дані єдиного веб-порталу використання публічних коштів spending.gov.ua, передає "ДС".

Так, згадані витрати включають проведення ремонтних робіт нерухомості, автомобілів, побутових приладів, а також медичних приладів.

Найбільше коштував ремонт "асфальтового покриття прилеглої території (поряд з клубом-їдальні) — за це" Феофанія "в березні виплатила двома траншами 491 тис. Грн. І 1 млн грн.

Поточний ремонт і технічне обслуговування наркозно-дихальних апаратів, ремонт апаратів УЗД, капітальний ремонт автоматичних дверей в приймальному відділенні і ремонт лінійних прискорювачів обійшлися в майже 3,4 млн грн.

Клінічна лікарня "Феофанія" — медичний заклад, уповноважений на оперативне, стаціонарне, лікувально-консультативне лікарське обслуговування державних службовців, працівників дипломатичного корпусу.

У клініці також надається реабілітаційна допомога військовослужбовцям і медичні послуги іншим громадянам.

Нагадаємо, головний лікар «Феофанії» Ігор Семенів заявив, що президент України Володимир Зеленський проходить лікування в лікарні на тих же умовах, що й інші пацієнти.

    Реклама на dsnews.ua