• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Фонд Порошенка уклав угоду про поставки кисневих концентраторів і станцій до кінця року

Реклама на dsnews.ua

Фонд Петра Порошенка вже уклав угоду на поставку першої партії кисневих концентраторів і кисневих станцій для лікарень

Про це повідомив у відеозверненні п’ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко, передає "ДС".

Зокрема, він оприлюднив терміновий план щодо подолання коронавірусної пандемії в Україні.  

"У найбільшому дефіциті зараз – кисень. Вдосталь його тільки для Зеленського. Право дихати гарантоване лише Володимиру Олександровичу. Для всіх інших воно – під великим питанням", – зауважив Петро Порошенко.

Він зазначив, що Фонд Порошенка вже уклав угоду на поставку першої партії кисневих концентраторів і кисневих станцій для лікарень.

"Купили все, що знайшли і що можуть поставити до кінця року. Але благодійники не можуть підмінити собою державу. Вимагаємо забезпечити доступ кожного ліжка до кисню, насамперед за допомогою кисневих станцій та концентраторів. Вести окремий публічний статистичний облік реанімаційних ліжок із забезпеченням киснем", – наголосив Петро Порошенко.  

"У ковідному фонді, – якщо не красти на дороги і відосики! – достатньо коштів для постачання ліків та препаратів для безкоштовного забезпечення хворих відповідно до протоколів Міністерства охорони здоров’я", – переконаний п’ятий президент. 

Як писала "ДС", партія "Європейська Солідарність" вимагає припинити тиск і допити медиків, які розповідають про проблеми в лікарнях з хворими на COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua